Nacht van Houten op 10 april 2010.

, Rob
9-3-2010, 17:28 uur

Op zaterdag 10 April organiseert Motorcentrum Houten de 1e “nacht van Houten”.
Vanaf 10.00 uur tot 24.00 uur diverse activiteiten, demonstraties en acties voor iedere motorrijder of liefhebber. Onder het genot van een drankje, hapje en muziek kun je shoppen tussen de diverse aanbiedingen, andere motorrijders uit je omgeving leren kennen of je laten adviseren door specialisten op het gebied van veiligheid, bescherming, vering en onderhoud.
Voor de tourtochten en “bandje knallen”vragen wij om inschrijving vooraf maar hier zijn natuurlijk geen kosten aan verbonden!
Graag tot ziens op 10 April!

AGENDA
10.00-17.00 UUR
• Markt op het buitenterrein met o.a. kramen van Dunlop, AGV, wassen zonder water, diverse kleding en accessoires en we hebben diverse clubs uitgenodigd!
• “bandje knallen”maak een burn out en laat direct een nieuwe band monteren met 40% korting op een nieuwe.
• Gratis vering afstellen door hyperpro specialisten.
• Gratis motor check op 15 punten.
• Kortingen tot 50% op kleding en accessoires.
• Springkussen voor de kids
12.00-24.00 uur
• Vanaf 12.00 uur iedere 2 uur een nieuwe actie met nog meer korting.
• Vanaf 12.00 uur gaat de bakplaat aan voor een broodje hamburger of verse worst voor slechts € 2,50 of gratis als je met één van de tourtochten mee rijdt.
• Vanaf 15.00 uur vertrekken er groepen voor een tocht van ongeveer 100 km. We gaan in groepen van ong. 20 rijders en gaan door zolang er animo is
• Vanaf 17.00 uur ieder uur een verkoop per opbod van één van onze inruilers. Al een motorfiets met een openingsbod van € 200,- en de motoren zijn vanaf 10.00 uur te bezichtigen.


Zie voor meer info: http://www.motorcentrumhouten.nl/

reageer op dit bericht in het forumstuur een privé-bericht naar Rob

Re: Nacht van Houten op 10 april 2010.

, voskos
9-3-2010, 19:16 uur

Wie brengt me thuis achteraf?

reageer op dit bericht in het forumstuur een privé-bericht naar voskos

Re: Nacht van Houten op 10 april 2010.

, Oh Ja
10-3-2010, 0:12 uur

Wassen zonder water? Is dat van het zelfde kaliber als de cursus Riet dekken of naaien zonder garen?
Helaas moet ik voorbij laten gaan, ben dan alweer vertrokken naar een zonnig oord.

OJ

reageer op dit bericht in het forumstuur een privé-bericht naar Oh Ja

Re: Nacht van Houten op 10 april 2010.

, oemoemenoe
10-3-2010, 0:46 uur

klinkt als een leuk feestje.
heb wel vaker bandje geknald , de hardste knal kreeg de nieuwe band voor niks.
bij Vos in Os.
mijn truc was om de band bij een tankstation vlakbij op 7 Bar te pompen.
dan direct meedoen met de burn-out in de feesttent .
sprong en knalde die motor toch bijna door het dak heen.....whahaha
binnen 10 sec was ie al rot.

reageer op dit bericht in het forumstuur een privé-bericht naar oemoemenoe
terug

Reageer


Het bericht waarop je wilt reageren:



Onderwerp (verplicht, typ het onderwerp van je reactie in):


Bericht (verplicht, maximaal 5000 tekens):


Naam (verplicht):


E-mail (als je dit invult kunnen mensen rechtstreeks op je reageren, maar je e-mailadres komt niet op de site te staan):


Laat het mij via email weten, als er een reactie wordt gepost bij dit onderwerp.
Laat het mij altijd via email weten, als er in dit forum geschreven wordt.
Ik ontvang graag aanbiedingen en nieuws over Frankrijk, plaats mij op de mailinglijst van het Motorforum

  


terug